האם אתה צריך עזרה בכתיבת הספרות המקצועית לעסק שלך או תוכן לאתר באנגלית? אני יכול לעזור! אני ממוקם בארצות הברית, ואני נותן שירותי קופירייטינג באנגלית לעסקים ולאנשים פרטיים, אז צור איתי קשר וספר לי על המוצר או השירות שלך ואני אכתוב את התוכן עבורך.

כתוב לי מייל  באנגלית עם פרטים על המוצר או השירות שלך ואני אשמח לכתוב את התוכן באנגלית עבורך.

ghost writer for hire, writer for hire, writer of papers, writer for website, writer of articles for blog, writer for bloggers, books, fiction, non-fiction

שירותי כתיבת תוכן באנגלית

  Writing Services by a Writer Located in the USA

אני כתב מנוסה בקופירייטינג הממוקם בארצות הברית ונותן שירותי כתיבה באנגלית. שירותי הכתיבה כוללים כתיבת תוכן לאתרים, ניהול בלוג, כתיבה למדיה, כתיבת מאמרים מקצועיים באנגלית, כתיבת תוכן יחודי באנגלית, כתיבת ניוזלטר באנגלית, כתיבה ושכתוב מחדש של טקסטים באנגלית, ליטוש טקסטים באנגלית, שירותי הגהה ועריכה לטקסטים באנגלית.

אתה צריך ספרות מקצועית עבור העסק שלך?  קשה לך לכתוב באנגלית את מה שאתה חושב? אני יכול לעזור. אני פרסמתי מספר רב של כתבות, ספרים, ועבודות, גם באופן דיגיטלי וגם בדפוס. אני מנהל בלוגים בנושאים שונים ונותן שירותי הגהה ועריכה  באנגלית לאנשי עסקים, סופרים, כתבים וסטודנטים.

יש לי תואר שני מפלורידה סטייט יוניברסיטי ואני מוסמך בכתיבה, הגהה, ועריכה של טקסטים. אם אתה צריך עזרה בכתיבת תוכן לאתר שלך, כתיבת מאמר, ניוזלטר, או צריך מישהו שיערוך ויעשה הגהה על טקסט, או על חומר מתורגם, אני יכול לעזור.

מקווה לשמוע ממך בקרוב ולהיות מעורב בפרוייקט הכתיבה שלך!

צור קשר


כתוב לי מייל באנגלית - או אם תרצה תוכל להתקשר אלי ונדבר בעברית